Yengeç burcu 2012 burç yorumu

Sevgili yengeç burçları, yeni yılda aşk açısından şanslı olabileceğiniz tarihler ; 3 Şubat – 7 Mart , 9 Ağustos – 6 Eylül , 18 Kasım – 24 Aralık. Geçmiş yıllarda yaşamış olduğunuz kötü hatıralar sizi daha da güçlendirecek ve baskın karakterinizin daha ön plana çıkmasına neden olacaktır. 2012 yılında yaşadığınız beraberlik ile kendinizi daha iyi ifade etme olanağı bulacaksınız.

Haziran ayı ile Ağustos ayı arasında uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız ve duygusal yönden kendinizi ona yakın hissedeceksiniz.

Yükseleni yengeç olanlar ve yengeç burçları yılın ikinci yarısında evlilikleri ile ilgili hiç beklemedikleri bir süpriz ile karşılaşabilirler. 5 Ekim tarihinden sonra Satürn gezegeninin yengeç burcuna gelmesiyle mevcut ilişkinizi ileri bir seviyeye taşımak isteyeceksiniz.

Evli yengeç burçları ve yükseleni yengeç olanlar 5 Ekim 2012 tarihinden sonra çocuklar ile ilgili konuları daha çok gündeme getirecekler , yeni bir bireyin aileye katılmasıda söz konusu.

İş hayatında ise  yengeç burçları , sosyal çevrenizin daha geniş olduğu bir sene geçireceksiniz. İçine düştüğünüz olumsuz durumlarda yardımınıza koşan arkadaşlarınız olacaktır. Yılın ikinci yarısında aileniz ile ilgili konular kariyer hedeflerinizin önüne geçebilir.

İş hayatınızda 6 şubat ile 15 Mart arasında son derece olumlu bir dönem olacak. Fakat Merkür gezegeninin gerilemesinden kaynaklanan olumsuzluklar nedeniyle 15 Mart ile 9 Nisan tarihleri arasında işleriniz konusunda karar alırken daha dikkatli olmalınız gerekiyor.

Kariyeriniz için gerçekten 2012 yılı harika bir yıl olacak , kendinizi diğerlerine ispatlayacaksınız. Yalnız geliştirdiğiniz projeler , uygulamalar büyük beğeni kazanacak. Motivasyonunuz son derece yüksek ne istediğinizi biliyorsunuz. 2011 yılında yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını 2012 yılının ikinci yarısında alacaksınız.

2012 yılında kariyeriniz ile ikili ilişkileriniz arasındaki ince dengeyi sağlamalısınız. İşinize çok fazla odaklanmanız partnerinizi yada ailenizi geri planda bırakmanıza neden olacak yada onların böyle düşünmelerini sağlayacak.

Sağlık açısından yengeçler 2012 yılında geçen yıldan kalan sorunlarıyla boğuşacaklar , bunlardan en önemlisi bel ağırısı. Yılın ikinci yarısında sağlık açısından daha sağlıklı bir dönem yengeç burçlarını bekliyor.

Bir cevap yazın