Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (03-04-2019)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (03-04-2019)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Bugünün tamamında Ay Balık burcunda hareket ediyor. Sizler güne pozitif başlayanlardansınız. Olumlu haberlerle başlangıç yapabilirsiniz. Ay-Satürn ve devamında Ay-Plüton arasındaki güzel etkilerle eğitim hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz.Akşama doğru geldiğimizde Ay ve Jüpiter arasındaki sert etkileşim sebebiyle gergin hissetmenize neden olabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle seyahat edenleriniz varsa akşam aksilikler, gecikmeler yaşanabilir. 18:35’te ise ertesi güne kadar Ay boşluğa giriyor olacak.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Özgürleşmek için planlar yapabilir, seçtiğiniz bir konu üzerinde eğitim almaya başlayabilirsiniz. İnandığınız konuları paylaşmak için çevrenizle iletişim halinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir. İş hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için mücadele içinde olabilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Aile üyelerinizin sizin özel hayatınızla ilgili yapabileceği herhangi bir yoruma karşı biraz daha sağduyulu davranmalısınız. Aynı zamanda eğitim ve gelecekle ilgili hedeflerinizde daha kararlı olmanız gereken bir gündesiniz.

Bir cevap yazın