Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (05-03-2019)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (05-03-2019)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Güne uyandığınızda Ay Kova burcunda ilerliyor. Saat 11:05-11:10 arasında Ay boşlukta ilerledikten sonra Balık burcuna geçiyor. Gündüz saatlerinde iyimser enerjiler taşıdığınız bir zamanda olacaksınız. Sizleri mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.Merkür retrosu bugün 21:18 itibariyle başlıyor. 5-28 Mart arası seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Pasaport, bavul gibi eşyalarınızı gözünüzün önünden ayırmayın. Rötarlar olabilir. Programınızı geniş geniş ayarlayın. Akademik konularda işleriniz yavaş ilerleyebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde her şeyi iki kere kontrol etmeniz yerinde olacaktır. Bu dönem karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz. Merkür retrosunun enerjisiyle zihninize iyi gelecek çalışmalara merak salabilirsiniz. Evreni anlamaya yönelik konular ilgi odağınız olabilir. Merkür retrosunun detaylı yazısını okumak için tıklayabilirsiniz.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Öğlene kadar evle ilgili işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İlerleyen saatlerde yurtdışından gelen arkadaşınızla görüşebilir veya yabancılarla ortaklaşa yaptığınız işlere yönelebilirsiniz. Bugün yaşadığınız olayın bütününü görmek için bekleyişte kalmanız gereken zamanları işaret ediyor.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Yeni başlayacağınız girişimlerde ortak hareket etmemelisiniz. Fikir alışverişleriyle kendinize yeni bir ufuk açabilirsiniz. Yeni iş tekliflerine dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın