Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler saat 06:56 Ay-Akrep burcu geçişiyle Salı gününe adım atıyoruz. Girişimlerinizde kararlısınız. Taviz vermezsiniz. Çünkü işinize gelmez. Planların yürürlüğe konmasında hırslısınız. Özgüveniniz yüksek ve cesursunuz. Kazanmak ve kaybetmek olgular önemlidir. Her durumu bunları dikkate alarak gözden geçirirsiniz. Bu bakış açısı duyarlı ve başkalarını düşünen Yengeçlerin, biraz da kendi çıkarlarını öne almalarını sağlayacak. Bu gayet yararlıdır. Kendinizi düşünmek, iyi niyetinizi kullanan kişilere karşı kendinizi korumanız anlamına gelir. Bu açıdan düşünürsek tabii ki olumludur.Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk almanın ve başarılı olmanın işaretçisidir. İlişkinizle ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Duygularınız biraz mesafeli olsa da, tutkulusunuz.Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bazı işlerinize hız kazandırmak için mücadele verebilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi ifade etmek önem kazanabilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Sorumlu olduğunuz işleri toparlamaya çalışın. Sorumluluklarınız artabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kendinizi haklı çıkarmak adına bir çok neden buluyorsunuz. Bugün, çevrenizden etkilenecek ve onların fikirlerini benimseyeceksiniz. Aile içinde farklı bir konumda olduğunuzu hissetmek için, hiç bir fırsatı kaçırmıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın