Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (06-03-2019)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (06-03-2019)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay’ın tüm gün Balık burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Eğitim hayatınız, seyahatleriniz, yurt dışı işleriniz zamanınızı alabilir. Bugün yeniay olması sebebiyle içinizde sebebini bilemediğiniz bir mutluluk ve huzur olabilir.Bugün 11:26’da tekrardan Boğa burcuna geçen Uranüs sayesinde 7 sene boyunca köklü değişimler yaşayacaksınız. Bulunduğunuz ortamı değiştirebilirsiniz. Yeni dostlar, yeni iş ortamı, yeni eğitim alanı gibi hayatınıza direkt etki edecek değişimler yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın birkaçını hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bazılarınız elde ettiği başarılarla üne kavuşabilir. İnsanlar bulunduğunuz toplulukta sizden bahsedebilir. Kendiniz sosyal yardım kuruluşlarına adayabilirsiniz. Konuyla ilgili yazıyı okumak için tıklayınız.Akşama geldiğimizde 15 derece Balık burcunda 19:03’te yeniay meydana geliyor. Yeniay eğitim hayatınızda, uluslararası işlerinizde yeni bir sayfa açmak için destekleyecektir. Fakat retroda olduğumuzu unutmayalım. Her şeyi dikkatlice irdeleyelim. Sınavlarınızı, başvurularınızı yaparken iki kere kontrol edin. Bu yeniayla beraber hayata daha iyimser bir pencereden bakacaksınız. Karamsarlıkla bir yere varamadığınızı göreceksiniz. Ayrıntılı yeniay yazısı için tıklayınız.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yabancılarla olan ilişkileriniz bugün ön planda olabilir. Hayatınızı keşfetmek ve belki daha çok içe dönme ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Ruhsal olarak daha fazla kabullenme içine girebilirsiniz. Bugün uluslararası bir iş yapıyorsanız, daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Bugün felsefi konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bu yeniay ile birlikte hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağını söyleyebiliriz. Bunun yanında önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Acele etmeyin.

Bir cevap yazın