Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Uzak ortamlarda, medya, ticarete dayalı işlerinizde bazı sorunlar ve aldanmalar oluşabilir. Özel hayatınıza ve kendinizle olan bağlantınıza dikkat edin. Kendinize düşkün olmanız sevdiğiniz insanın hoşuna gitmeyebilir ve sizi kıskançlıklarla, baskıyla bunaltmaya çalışabilir.Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, ailevi hayatınızla ilgili konuları gündeme taşıyıcıdır. Elimizde olmadan sinirli davranabiliriz. Bu tepkileri dışa yansıtamadığımız için doğal olarak fiziki ve ruhal anlamda kendimizi rahatsız hissedebiliriz. Kazancımızı çoğaltma veya borçlarımızı ödeme arzumuz bilhassa bizi derinden etkilemektedir. Huzurlu ve güvenli bir hayat yaşamayı seven bir burç olarak uzun vadeli bir iyileşmeye ihtiyacımız vardır. Ailevi ve duygusal konularda biraz kafamız karışabilir. Nasıl biriyle beraberiz veya bu ilişkinin bizim hayatımızdaki önemi nedir gibi sorular kafamızda yoğunlaşabilir. Belki çift bir ilişki yaşıyoruzdur ancak bir türlü hangisinin bizim için doğru olduğunu kafamızda oturtamayabiliriz. Böyle durumlarda ben, acil kararlar vermeniz taraftarı değilim. Bekleyiniz ve gözlemde bulununuz.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığı, ilişkide bizi zorlayabilir. Bir yandan şefkat, güven ve sahiplenilmek istiyoruz. Diğer yandan anlaşmazlıklar nedeniyle sıkıntılıyız. Şöyle bir düşünüyoruz. -Nedir bu hal, neden anlaşamıyoruz, şu iki günlük dünyada nedir paylaşamadığımız diye iç geçiriyoruz. Bir şeyleri düzeltmeye çalışsak bile, sanki gün geçtikçe daha fazla koptuğumuzu düşünüyoruz. Şöyle diyoruz içimizden. -Diyelim ki sen kazandın bu savaşta. Belki de ben. Peki bunun bize ne faydası var? O zaman bugün her ikiniz de oturup ilişkinizi gözden geçiriniz.Saat 17:07 Merkür-Neptün görünümü, birçok mesele üzerinde düşündüğünüzü, merak ettiğinizi, her şeyi bilmek istediğinizi gösteriyor. Ancak edindiğiniz bilgiler yeterli gelmeyebilir veya başarılı olmak istediğiniz konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Sizi ilgilendirsin veya etmesin, her şeyin dibini kurcalayabilirsiniz. Bazen öylesine çok şey öğrenirsiniz ki, bunları nerede kullanmanız gerektiğini tam olarak bilmediğiniz için kolayca dağılabilirsiniz. Gizli bir mesele üzerinde incelemede bulunan birisi olabilirsiniz. Sözgelimi bir gazeteci veya araştırmacı. Bir konuyu tam olarak öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bu enerjiyi doğru bir şekilde kullanmanın yolu, disiplinli olmaktır. Ancak bu öyle kolay değildir. Çaba sarf ederseniz, çok kıymetli bilgilere ulaşabilir, bunları yazıya dökebilirsiniz. Sizi başarılı bulabilirler.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde sevdiklerimiz ve kendimiz adına güzellikler düşleriz. Güçlü olmak, aşkı tenimizde ve ruhumuzda hissetmekten yanayız.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördün etkisinde, içimizden geçenleri söylemek kolay olmaz. Susmak zorunda kalırız. Dedikodu, gereksiz laf söz bizi kızdırabilir.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşumun güçlü desteği sayesinde güzel duygular kendiliğinden yüreğinize ulaşır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümü, zihnimizi yoran, bizi huzursuz kılan meseleleri mantıklı bir şekilde gözden geçirmeliyiz. Bu bizi stresten koruyabilir.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalışma ortamınızda yaptığınız işlerde önemli gelişmeler olması muhtemel. Sorumluluklarınızda artış söz konusu olacak. Projelerinizi geliştirebilir, büyütebilirsiniz. İlişkilerinizde duygusal güven arayışı içinde olmanız olası. Yakın çevrenizden alacağınız desteklerle kendinizi daha güçlü hissedersiniz. Duygularınızı daha iyi ve akıcı ifade edebilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın