Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün boyu duygusal yoğunluk fazla. Aşırı güvenli alan tercihiniz sebebiyle kendinizi engellediğiniz konularla yüzleşebilirsiniz. Kendinize karşı objektif olup ihtiyaçları doğru tespit edin.Gün boyu balık burcunda ilerleyen Ay, Neptün ve Kiron arasında seyrediyor. Duygusal yükler açığa çıkaran enerjiler mevcut. Şevkat ve adaptasyonda aşırıya kaçabiliriz. Ay bir yandan da Yayda ilerleyen Jüpiter ile görünümde. Bugün yargılarımızda abartılı olabiliriz, işleri baştan savma yapabiliriz. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli.\nGünün rengi: GümüşElement: SuNitelik: ÖncüArketipler: Anne, hemşire, aşçıUğurlu günü: PazartesiMadeni: Gümüş,Uygun taşı: Ay taşı, yakut, inci, zümrütUygun meslekler: Psikoloji, hekimlik, müzisyenlik, maliye, armatörlük, bahçeçilik, belediyecilik, hastabakıcılık, sosyal yardım görevlisi, aşçılıkMeraklı ve uyanık  ikizlerden, yazın başlangıcı, güneşin arttığı, duyguların ve hislerin uyandığı yengeç burcuna geçiyoruz. Aşkların, duygusal karşılaşmaların en yoğun yaşandığı döneme, yengeç dönemine uzanıyoruz. Bir yengeç insanı için en önemli şey duygusal açıdan güvende olmaktır. Sevgi alışverişleri onlar için hayati önem taşır. Sezgileri kuvvetlidir, duyguları yoğundur hatta o kadar yoğundur ki, duyguları kelimelere, şarkılara dökmek, ya da göz yaşı olarak akıtmak hayatın anlamı haline gelebilir. Aşırı hassas ve duygusal olan bu insan, ilk bakışta sert kabuğunun altında gizler kendisini… Halbuki içi sıcacık, yumuşacık keşfedilmeyi bekler… Belki de yabancılara ve düşmanlarına karşı kendisini korumak istediği için yampiri yampiri, sert sert adımlar atar. Evini kendi kabuğunda saklayan yengeç, ailesine, sevdiklerine ve çocuklarına fazlasıyla düşkündür. Haa bir de geçmişine… Bilindik herşey, bilinmeyenden iyidir felsefesiyle, değişimi, değişikliği kolay karşılayamaz.. Belki de o yüzden diretir, inat eder ve duygusal şantaja başvurur… Anılar, yaşanmışlıklar hep saklanmalı, duygularda yeniden ve yeniden yaşanmalıdır… Bir yengeç insanını, yuvarlak hatlarından, sevgi bekleyen bakışlarından ve duygusal tepkilerinden kolaylıkla tanıyabilirsiniz. Güneş yengeçte,  muhafazakarlığı, aileye düşkünlüğü arttırırken, Ay yengeçte, sezgileri kuvvetli yapar. Merkür yengeçte, akıl konularında ve iletişimde duygusal olarak karar verdiğimizi gösterir. Venüs yengeçte, sevdiklerimizi korumanın ve onlara annelik etmenin anlamıdır. Mars yengeç, devamlı savunur ve kendiyle kavga eder çünkü hassas ve alıngandır. Jüpiter yengeçte, cömertliği ve parayı iyi kullanmayı sağlarken, satürn yengeç, zamanı kullanmakta zorlanmamıza neden olur. Hassaslık hayatla baş etmede, başımıza işler açabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Bugünün tamamında Ay, Balık burcunda ilerliyor. İyimserliğinizin size çok şey katacağı bir gündesiniz. Olumlu gelişmeler yaşadıkça yüzünüz gülecek, enerjiniz artacak. Ay’ın Neptün ile kavuşumda olduğu gün içerisinde merakla beklediğiniz bir durum olumlu sonuçlanabilir. Hayallerinize, hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir gündesiniz.Ay’ın Neptün’le kavuşumundan sonra Jüpiter ile kontağa gitmesi, akademik hayatınızda, yurt dışı bağlantılı işlerinizde, seyahatlerinizde yaşadığınız olaylarda aşırıya kaçan tepkiler vermenize neden olabilir. Bu da durumu negatife çevirebilecek gelişmeler yaşatabilir. Jüpiter’in doğası gereği olayları büyütmeyi sever. Bu konularda bir sorununuz varsa verdiğiniz tepkilerle olay daha da büyüyebilir. Sakin olmalısınız. Duygularınızı bastırmanız gereken bir gündesiniz. Ofiste de tepkilerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Sağlığınıza bugün daha fazla dikkat etmelisiniz. Önemsemediğiniz bir sağlık problemi tekrardan bugün kendini gösterebilir. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat etmeniz iyi olacaktır. Ay’ın Satürn ve Neptün açısını çalıştırdığı gün içerisinde hayalinizdeki aşk kapınızı çalabilir.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içinde yeni ufuklara açılmak için isteyebilirsiniz. Yolculuk planları için çevrenizdeki insanları da heveslendirebilirsiniz. İnanç ve felsefelerle ilgili konularda düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyeceğiniz zamanlar var. İşlerinizdeki yavaşlama canınızı sıkabilir. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı olaylar yaşanabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın