Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu pazar hayatınıza dair güzel oluşumlar karşınıza gelirken dualarınızın, iyi niyet ve dileklerinizin kabul olduğunu görebilirsiniz. Sosyal çevre ilişkileriniz size göz kırpacak ama gereksiz harcamalardan kendinizi uzak tutmalısınız.Bu pazar oluşan Güneş – Neptün olumlu açısıyla yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü etkiler altında olacağız. Yaratıcılığımız artarken enerjimiz düşük çalışabilir. Sanatsal çalışmalara kendimizi vermek, ruhsal bütünlüğe kendimizi adamak anlamında şahane bir gün.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler Saat 06:52 Ay-Mars görünümü, başkalarıyla ilişkimizde bizi rahatsız eden, baskılayan, zorlayan şartlardan kurtulma arzumuzu vurguluyor. Kimseye değil kendi gücümüze güvenmek, maddi-manevi açıdan güçlü olmak istiyoruz.Saat 13:40 Ay-Merkür görünümü, proje ve planlarımızı hem kazanç hem de güvenilirlik çerçevesinde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Soru işaretleri ve belirsizlik içeren bir şeyin içinde yer almamalıyız.Saat 15:30 Ay-Jüpiter karşıtlığı, sahip olduğumuz ne varsa, bunu başkalarıyla paylaşmaya hazırız. Ancak diğerlerinden de bunu bekleriz. Huzur, güvence olguları ve maddi-manevi paylaşım bizim için önemlidir.Saat 17:42 Güneş-Neptün görünümü, hayata inançla, sevgiyle, ılımlı bir şekilde, hayalleriniz çerçevesinde bakmaktan yana olduğunuzu işaret ediyor. Kırılmak, üzülmek, pişman olmak istemiyorsunuz. Hayatta en kıymetli zenginlik, insanın sevdiğiyle huzur içinde yaşamasıdır diyeceksiniz.Saat 20:47 Ay-Neptün görünümü, refah bir yaşam sürmek, güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirmede güven duygunuz yerine gelir.Saat 21:01 Ay-Güneş görünümü, huzurlu bir şekilde gün geçirme arzumuzun işaretçisidir. Hedeflerinizi gerçekleştirmek istersiniz ve sevdiklerinizi önemsersiniz.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Arkadaşlarla bir araya gelmek, gelecek yönünde düşünmek olumlu sonuçlar ve başlangıçlar getirebilir. Daha sosyal olabilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın