Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (12-03-2019)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (12-03-2019)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Bugünün başlangıcında Ay Boğa burcundaki hareketine devam ediyor. Topluluklar arasında işiniz olabilir. Şansınızın da yardımıyla güzel işlere imza atabilirsiniz. Ay 12:30-18:47 arası uzun bir süre boşlukta kalacak. Yeni bir adım atmak pek iyi olmayabilir. 18:47’den sonra Ay İkizler burcuna geçiyor.Sizler için düşük enerjili bir zaman diliminde olabilirsiniz. Geçmişte aldığınız duygusal yaraları sarmanın vaktinin geldiğini anlayabilirsiniz. Meditasyon, yoga gibi aktiviteler zihninize iyi gelecektir. Kronik rahatsızlığınız varsa şifa bulacağınız yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içerisinde arkadaşlarınızla sakin zamanlar geçirmek günü değerlendirmek için uygun olabilir. Sabah saatlerindeki aksamalar sizi rahatsız edebilir. Sanatsal olaylarla ilgilenmek ve kendinizi akışa bırakmak hoşunuza gidebilir. Öğleden sonra gizli kalan şeyler ortaya çıkabilir ve gündeminiz değişebilir. Elinizde olmayan nedenlerle hızlı olmak zorunda kalabilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Yakın çevrenizin destekleri sayesinde bir sorununuzun üstesinden gelebilirsiniz. Kendinizi oldukça huzurlu hissediyor olacaksınız.

Bir cevap yazın