Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay’ın günün tamamında İkizler burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Gergin etkiler aldığımız bir gün geçireceğiz. Ay ve Neptün, Güneş ve Jüpiter arasındaki sert kontaklar sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Riskli işlerden uzak durmanız iyi olacaktır. Seyahatlerinizde de dikkatli olmalısınız.Ay-Jüpiter karşıtlığı ise psikolojik olarak kendi kendinizin enerjinizi düşürebileceğinizi gösteriyor. Geçmişteki yaşanmışlıklarınız sizi depresif bir ruh haline sokabilir. Ofis ortamınızda da yaşadığınız anlaşmazlıklar aranızdaki konunun büyümesine neden olabilir. Ay-Merkür kontağı da kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılabileceğinizi gösteriyor. Ay 15:30’da ertesi güne kadar boşluğa giriyor.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Elimizde olmayan nedenlerle yaşadığımız olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Bu nedenle içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kabullenme içinde olabilir ve kendinizi akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiler dağınık, hayatınızda bitişler meydana gelebilir. Ailevi konularda hassasiyet yaşayabilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Kendinize olan özgüveninizle çevrenizde ışıldayacaksınız. Yeni tanışmalar ya da geçmişten biri kalbinizde yer edinebilecek noktaya gelebilir.

Bir cevap yazın