Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu kavuşumu, bildiklerinizi mutlaka ortaya koyma arzunuzu gösteriyor. Bu yüzden hırslanabilirsiniz. Çünkü durmanız halinde birileri gelip yerinizi alacak gibi sanırsınız. Zihinsel anlamda bir hayli derinlikli düşünürsünüz. Sezgileriniz öylesine yoğundur ki, bir olayın perde arkasında olanları bile hissedersiniz.Saat 09:05 Ay-Venüs zorlayıcı kavuşumu, ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde birbirinize ne kadar güvenmektesiniz? Bu ilişkiyi baskı altında mı sürdürmektesiniz veya kendinizi hangi mevzularda yetersiz hissetmektesiniz bütün bunların gözden geçirilmesini gerektiricidir.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, sevdiklerinize olan tutkunuzu, onların rahatı ve güvenliği adına maddi-manevi anlamdaki çabanızı işaret ediyor. Bu para ve güç sahibi olmaktan geçtiği için, daha hırslı şekilde hayata sarılırsınız. Aşk hayatınızla ilgili konularda bu görünüm, aşkta tutkuyu çoğaltır. Sevdiğiniz ve siz bir bütün olarak birbirinizi memnun etmeye çalışırsınız. Sevdiğiniz sizin için vazgeçilmezdir. Tüm gücünüzle bu ilişkiye önem verirsiniz. Bekar Yengeçler bu görünüm etkisinde aşkta şansı yakalayabilir.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinize odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklikler olabilir. Mücadele verdiğiniz işlerde sonuç almak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı duygusal kararlar almayın. Ticari konularda ortaklarınızla ilgili işlerinizde dikkatli olmaya çalışın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz. Gizli duygularla başınız dertte. Kafanıza taktığınız kişiyi gözünüzde büyütmeyin.

Bir Cevap Yazın