Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı bir zihin ve bedenin insanın en kıymetli zenginliği olduğunu vurguluyor. İnsan çalışıp çabalıyor ve yaşamını en verimli şekilde sürdürmek istiyor. Para böyle zamanlarda hakikaten önemli. Biz de bugün bedenimize, zihnimize özel önem vereceğiz. İş veya günlük yaşantımızda bizi üzen, yoran, rahatsız eden hiçbir şeyi istemeyeceğiz. Şikayetlerimizi doktora göstereceğiz. İş hayatında fikirlerimizi, plan ve projelerimiz bu görünüm sayesinde birkaç gün boyunca yoluna koyabileceğiz.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü bir meseleyi işinize geldiği şekilde anlamak istediğinizi gösteriyor. Bunun nedeni, yaşanılanların pek de hoşunuza gitmemesi yüzünden. Ancak gerçekçi olmak zorundayız.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, yorulan bedeniniz kadar, zihninizin de dinlenmeye hakkı olduğunu gösteriyor.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün biraz daha pozitif ve kararlı olmaya bakmalısınız. Dedikodular ya da başkalarının düşüncelerine aşırı hassas olabilirsiniz. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
İkili ilişkilerinizde ketum davrandığınız bir gün. Bugün, sosyal çalışmalarınıza belli bir kariyer kazandırma çabası içindesiniz. Çekici kişiliğinizin size kazandıracağı prestijler konusunda, güven arayışı içindesiniz..

Bir Cevap Yazın