YENGEÇ BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

YENGEÇ BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Doğuştan şifacı, destekleyici, şefkatli, aile odaklı, duyarlı Yengeç’ler

Güneş enerjisi, bu ay boyunca iş yaşamınızın günlük temposunu arttırıcı girişimlerinizde size destek sunacaktır. Yabancı kişilerle işinizle alakalı konularda biraraya gelebilir ve gelişmeniz adına ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yoğunlaşmalar görülecektir. Başkalarına faydalı olma konusunda daha geniş yürekli davranabilirsiniz. İş kolunuzla alakalı günlük temponuzun yüksekliği iş sahanızdaki verimliliğin de artışını sağlayacaktır. Güneş enerjisinin bu alandaki pozitif gelişime karşın ayrıntıları asla gözden kaçırmadan önlemlerinizi almayı ihmal etmeden hareket etmelisiniz. Fazla iyimserlik sonucunda problemler görülebilir.

Bu dönemde ilişki kurma tarzınız, paylaşım yada kendinizi duygusal olarak huzurlu hissetmeniz işinizle alakalı konularda daha fazla yoğunlaşır. Birlikte çalıştığınız insanlar yada beraber iş yaptığınız insanlarla alakalı konularda ayrıntıları gözden kaçıracak kadar iyimser düşünceli davranabilirsiniz. Hizmete yönelik işlerde daha başarılı olmanız mümkündür. Yabancı ülke bağlantılı kişilerle iş yapabilir yada yabancı ülke bağlantılı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Mars enerjisi bu süreçte işinizle ve sağlığınızla alakalı konularda size aktif eneriler sunacaktır. Aşırı güvenli haliniz her işe çabucak atlamanıza neden olabilir. Araştırmadan soruşturmadan bu tip durumlarda kontrollü olmanız gerekir. Bu enerjiyi daha çok tam olarak güvendiğiniz konular üzerinde yoğunlaştırmak size büyük bir kuvvet sağlayacaktır. Böylelikle kafanızdaki projeleri kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. İşinizin daha verimli hale gelmesi adına iyi niyetinizin birlikte çalıştığınız kişilere yöneltmeniz size de faydalar getirecektir.

Sevgili Yengeç, siz öncü su grubu burcusunuz. Güç kaynağınız olan duygusal süreçleri başlatma yeteneğinizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Rastgele!

Sizin İçin olumlu günler:
4-5-8-9-12-13-14-17-18-19-22-23-24

Sizin İçin olumlu günler:
1-20-21-27-28

Bir cevap yazın