YENGEÇ BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ

YENGEÇ BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ 
Doğuştan şifacı, destekleyici, şefkatli, aile odaklı, duyarlı Yengeç’ler

23 Eylül tarihine kadar kimliğinizi saptama ve bunu ifade etme alanınız iletişim eviniz olacaktır. Sağlıklı merak, dinlemeyi, veri toplamayı ve öğrenmeyi öğrenmek önemli hale gelecektir. Kardeşleriniz, akrabalarınız, komşularınız, çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz ve iletişiminiz kimlik duygunuzu geliştirmenize yardımcı bir deneyim alanı olacaktır. Benliğiniz ve egonuzun gelişim yolu iletişim, bilgi ve haberleri toplamak, bunları başkalarına iletmek, sürekli yeni şeyler denemek ve öğrenmek amaçlı olacaktır. Güneşin Başak burcundan geçiyor olması nedeniyle iletişim konularındaki bu yoğunlukta fazla detaylara düşkünlüğünüz ve mükemmeli arama dürtünüz nedeniyle çevrenizdeki insanlara karşı eleştirel tutum içine girmeden hareket etmenizi öneriyorum. Yakın çevrenizdeki kişilere karşı hizmet duygunuz artacağından onlara yardımcı olurken değişken enerjileriniz nedeniyle kırıcı olmamaya özen gösteriniz. Yolculuklarda hijyen konulara dikkat ediniz. 23 Eylülden tarihinden sonra yuva evinize girecek Aslan enerjili güneş enerjisi sayesinde kendinizi aile içinde ve ebeveynlerinizle daha yakından ilgilenir olarak bulacaksınız. Bu süreçte egonuzu çok fazla öne sürerek her konuda liderliğinizin kabulünü isteyebilirsiniz. Verici ve cömert enerjileriniz sayesinde kendiniz en fazla evinizde rahat hissedeceksiniz.

Venüs gezegeninin 6 Eylülden itibaren yine yakın çevrenizden geçecek oluşu nedeniyle ciddi anlamda tanışacağınız birçok kişi olacaktır. Kısa yolculuklarda huzur ve denge bulma arayışınız çoğalacaktır. İlişki kurma tarzınız uyumlu ve paylaşma konularında yumuşak ve arabulucu davranmaya özen gösteriniz. Ancak uyumu bozmamak için de asıl düşüncelerinizden vazgeçmemeye çalışınız.

Mars gezegeninin 8 Eylül tarihinden itibaren Terazi burcundaki seyrini sürdürürken sizin de aktivite alanınız aile içi ilişkiler ve eviniz olacaktır. Kendinizi bu alanda ortaya koymak isteyeceksiniz. Yanlız bunu gerçekleştirirken yukardaki konularla ilgili karar almanız yada fazlasıyla etkin olabilmeniz güçleşebilir. Kararsızlık ve her iki yönü göz önüne alma durumunuz yüzünden pasifleşme söz konusu olabilir. Tamamen duruma göre harekete geçme, kendini ortaya koymadan, gerçek isteklerinizi ifade etmeden ve yüzleşmeden savaşma tarzı davranışlar da görülebilir. Bir yandan aktif olarak hareket etmek isterken, bir yandan bu pasif halinizle siz de rahatsızlık hissedebilirsiniz. Paylaşım ve uyum içinde caseretle davranmanızı öneriyorum.

Sevgili Yengeç, siz öncü su grubu burcusunuz. Güç kaynağınız olan duygusal süreçleri başlatma yeteneğinizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz. 

Bir cevap yazın