YENGEÇ BURCU İÇİN KASIM AYI ASTRO ANALİZİ

Doğuştan şifacı, destekleyici, şefkatli, aile odaklı, duyarlı Yengeç’ler

22 Kasım tarihine kadar yaratıcı enerjilerinizi aşk yaşamınızda, çocuklarınızla olan iletişiminizde ve sanatsal faaliyetlerinizde gösterebileceksiniz. Kimi zamanlarda güçlü olma dürtülerinizin yüksekliği ilişkide bulunduğunuz kişiler tarafından yanlış anlaşılmalara meydan verebilir. Sabit fikirleriniz nedeniyle aşk yaşamınızda sorunlara neden olabilirsiniz. Haritanızdaki durumunuza göre bazı yengeçler için yeni bir aşk gündeme gelecektir. Çocukları olan yengeçler onlarla daha yakından ilgilenme ve onlarla ilgili kuruntulara düşme eğilimi gösterebilirler.

Venüs gezegeninin zorlu pozisyonu nedeniyle yeni başlayacak ilişkilerinizde fikirlerinizin karşı taraf tarafından mutlak kabulunü talep edebilir ve ilişkide baskın olma eğilimleri gösterebilirsiniz. Siz duygusal güvenliğe önem veren burç mensupları olarak empati gücünüzü harekete geçirerek ilişkinizle alakalı konularda biraz esnemeyi ihmal etmeyiniz. Venüsün akrep burcundan transit geçişi nedeniyle aşkta aradığınızı bulamama yada yaşadığınız ilişkide duyduğunuzu kuruntuların sonradan soruna neden olmaması için sakin kalmaya çalışmalısınız.

Akrep burcundan geçişini sürdüren mars enerjisi size olumlu anlamda enerji getiriyor. Uzun zamandır düşündüğünüz fakat bir türlü karar veremediğiniz konularda adım atabilir yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Tensel duygularınızın yoğunluğa aşkta deneyimlere yol acabilir. Ve bu deneyimlerin çoğunluğu duygusallıktan uzak sadece sizi tatmin etmeye yönelik unsurlar taşıyabilir. İlişkisi olan yengeçler ise gizli saklı partnerleriyle ilgili araştırmalar yapabilir ve canlarını sıkan konularda sert tepkiler gösterebilirler. Yaratıcı ifadenizin yüksekliği spor, sanat, hobiler konusunda size destek verecektir.

Sevgili Yengeç, siz öncü su grubu burcusunuz. Güç kaynağınız olan duygusal süreçleri başlatma yeteneğinizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Rastgele!
Sizin İçin olumlu günler:
4-5-8-9-12-13-14-17-18-19-22-23-24

Sizin İçin olumlu günler:
1-20-21-27-28

Bir cevap yazın